HESABIM
Üye Ol

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, incelemelerde bulunmak üzere Eruh’a geldi.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, incelemelerde bulunmak üzere Eruh’a geldi.

Öz, beraberinde AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç ve AK Parti ilçe belediye başkanlarıyla birlikte Eruh Belediyesini ziyaret etti.

Haberin Tarihi: 14 Aralık 2019 - Okunma Sayısı:77 defa okundu.

İlçe meydanında Eruh Kaymakamı Ali Erdoğan, Eruh Belediye Başkanı Cevher Çiftçi, Eruh Ak arti İlçe Başkanı Ömer İnan, İll Meclis üyesi Recep Teğin ve vatandaşlar tarafından karşılanan Abdurahman Öz ve beraberindeki heyet, belediye binasında bir araya geldi. Burada Eruh Belediye Başkanı Cevher Çiftçi yürütülen çalışmalar ve yapılacak projeler hakkında brifing verildi.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, burada yaptığı açıklamada, genel merkez yerel yönetimler birim başkanlığı olarak Siirt’teki yerel belediyelere hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduklarını söyleyerek, Memleketin her tarafına hizmet eden partinin mensupları olmaktan gurur duyuyoruz.” AK Parti Siirt teşkilatının birlik içinde Siirt ve ilçelerine iyi hizmet sunmaya çalıştıklarını belirterek,Genel merkez olarak da ülkemizin her noktasına olduğu gibi Eruh ilçemize de gerekli hizmetler sunmaya devam edeceğini belirtti.
Daha sonra Eruh Belediyesi Kültür Sanat Evini ziyaret eden Öz ve beraberindeki heyet, Kültür Sanat Evinde yapılan çalışmaları inceleyerek, yapılan çalışmaların takdire şayan olduklarını söyleyerek, Eruh ilçemizde yapılan çalışmalar sonucunda modern bir kent görünümüne kavuştuğunu söyledi.Eruh Belediyesi tarafından verilen öğle yemeği ardından AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz ve beraberindekiler ilçeden ayrıldı.


Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Nurettin Kilis

Editör
Nurettin Kilis

Adresimiz
Eruh/Siirt

Ajans Telefonu
+90 545 560 42 69

Ajans Fax

Ajans Mail
nurikilis@hotmail.com

Takvim

Aralık 2019
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930