HESABIM
Üye Ol

Kaymakam Dayanç Kurban Bayramında vatandaşlarla son kez bir araya geldi.

Kaymakam Dayanç Kurban Bayramında vatandaşlarla son kez bir araya geldi.

5 yıl görev yaptığı Eruh Kaymakamlığından Kemer Kaymakamlığına atanan Kaymakam Murtaza Dayanç, kurban bayramı töreninde vatandaşlarla son kez bir araya geldi.

Haberin Tarihi: 11 Ağustos 2019 - Okunma Sayısı:125 defa okundu.

Eruh Kaymakamlığı, Öğretmen Evi lokalinde düzenlenen bayram programına Kaymakam Murtaza Dayanç, Eruh Belediye Başkanı Cevher Çiftçi, STK temsilcileri, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Öğretmen Evi lokalinde lokalinde bir araya gelen yüzlerce vatandaşın bayramını tek tek kutlayan Kaymakam Dayanç, gösterdikleri ilgiden dolayı herkese teşekkür etti.

Burada vatandaşların bayramını kutlayan Dayanç bir konuşma yaptı. Konuşmasında, “Tayin heyecanı ötesinde sizlerle son bayramın kutlanması ve fiziki anlamda ayrılacak olmanın burukluğunu ve üzüntüsünü yüreğimde hissettiğini” söyleyerek, 5 yıl boyunca halkımızla beraber birçok şeyi beraber paylaştık. Halkımızla, kurumlarımızla, güvenlik güçlerimizle iyi günlerimiz oldu. Kötü günlerimiz oldu. Bundan sonrada nereye tayinimiz çıkarsa hangi konumda, hangi şartlarda nerede çalışırsak çalışalım tüm Eruhlu hemşerilerimize kapımız sonsuza kadar açık olacağını söyledi.

Dayanç, Eruh halkıyla olan bağlılığını hiç bitmeyeceğini belirterek, Çünkü artık bende sizlerden biri gibi görüyorum. Burada görev sürem boyunca Eruhlu kardeşlerime elimden geleni kadar hizmet etme gayreti içerisinde oldum. İnsan odaklı sosyal bir yönetim anlayışı içerisinde gayret gösterdim. Kapım her zaman açıktı. Mümkün olduğunca hiç kimseyi geri çevirmedim. Ama insanoğlu olarak, olmuşsa bir hatamız, istemeyerek’ te birilerinin gönlünü kırmışsak ta haklarını helal etsinler. Eruh’tan sadece fiziki bir ayrılık olacak. Duygusal anlamda bizim bura ile bağımız asla kopmayacak inşallah. Bu duygu düşüncelerle hepinizin tekrar sevgi ve saygıyla selamlıyor. Bayramınızı tebrik ediyorum. Dedi.

Daha sonra Program dahilinde vatandaşlarla beraber ilçe Emniyet Amirliğinde görev yapan memurlarla bir araya gelen Dayanç, burada bir süre sohbet etti. Daha sonra İlçe Jandarma ve 2’ci Komando Taburunda görev yapan askerleri ziyaret eden Kaymakam Dayanç ve beraberindeki kalabalık heyet askerler tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.

Askeri kutlamaların ardından bazı Şehit ve Gazi ailelerini evlerinde ziyaret eden Dayanç, bayramlarını kutlayarak Kurban Bayramı programı sonlandırdı.


Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Nurettin Kilis

Editör
Nurettin Kilis

Adresimiz
Eruh/Siirt

Ajans Telefonu
+90 545 560 42 69

Ajans Fax

Ajans Mail
nurikilis@hotmail.com

Takvim

Ağustos 2019
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031