HESABIM
Üye Ol

MHP Bölge koordinatörü Eruh ilçesini ziyaret etti.

MHP Bölge koordinatörü Eruh ilçesini ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisinin bölge koordinatörü Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz çeşitli temaslarda bulunmak üzere Eruh ilçesini ziyaret etti.

Haberin Tarihi: 07 Mart 2019 - Okunma Sayısı:137 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisinin bölge koordinatörü Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz çeşitli temaslarda bulunmak üzere Eruh ilçesini ziyaret etti.

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Eruh’a gelen MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz ve beraberindeki heyet, MHP İlçe Başkanı Özgür Kaya, Eruh Ülkü Ocağı Başkanı Mehmet Can Özer ve partililer karşıladı.

Ak Parti seçim bürosunu ziyaret eden Kılavuz ve beraberindeki heyet Eruh Ak Parti adayı Cevher Çiftçi ve partililer tarafından karşılandı. Burada açıklamalarda bulunan Kılavuz, Memleketimizin her köşesi bir inci niteliğindedir ama mekanlar ne kadar güzel olursa olsun oraya değer veren orada yaşayan insanlardır. Ben de bu vesileyle Eruhumuzun güzel insanlarıyla beraber olma şansı yakaladım. Onlarla kucaklaşma fırsatı buldum. Hepimizin bir tek dileği var. 31 Mart yerel seçimlerde oluşturduğumuz Cumhur ittifakı ruhunu büyük bir zaferle yücelteceğimize inanarak, Allahın izniyle Eruh Belediyesini siz değerli vatandaşlarımızla birlikte Cumhur ittifak hareketiyle buluşturacağız. Diye konuştu. Yaptıkları ziyaretlerden dolayı kendisine ve MHP teşkilatına teşekkür eden Cevher Çiftçi, Cumhur İttifak ruhuyla seçim çalışmalarımız azimli bir şekilde devam ettiğini belirterek, Allahın izniyle 1 Nisan günü Eruh Belediyesini milletimizin hizmetine kavuşturacaklarını söyledi.
Daha sonra Eruh Belediyesine geçen, Olcay Kılavuz Eruh Belediye Başkan Vekili Kaymakam Murtaza Dayançla bir araya geldi. İlçe de yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendiren Olcay Kılavuz ve beraberindeki heyet daha sonra ilçeden ayrıldı.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Nurettin Kilis

Editör
Nurettin Kilis

Adresimiz
Eruh/Siirt

Ajans Telefonu
+90 545 560 42 69

Ajans Fax

Ajans Mail
nurikilis@hotmail.com

Takvim

Mart 2019
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728