HESABIM
Üye Ol

Belediyenin bayramlaşma programına yoğun ilgi

Belediyenin bayramlaşma programına yoğun ilgi

Eruh Belediyesinin düzenlendiği bayramlaşma programına yüzler vatandaş katıldı.

Haberin Tarihi: 16 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:827 defa okundu.

Eruh Belediye Başkan Vekili Kaymakam Murtaza Dayanç, ev sahipliğinde düzenlenen programa ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve belediye personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye lokalinde düzenlenen bayramlaşma programına ilgi oldukça yoğundu.

Eruh Belediye lokalinde bir araya gelen yüzlerce vatandaşın bayramını tek tek  kutlayan  Kaymakam Dayanç, gösterdikleri ilgiden dolayı herkese teşekkür etti.

 

-Dayanç’tan birlik, beraberlik çağrısı

 

Belediye Bayramlaşma programına katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden Eruh Belediye Başkanı Vekili Kaymakam Murtaza Dayanç “On bir ayın sultanı olan Ramazan Ayını geride bırakarak sağlık ve huzur içerisinde hep beraber millet olarak inananlar olarak Ramazan Bayramı’na kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi ki Ramazan Ayının kendine mahsus özellikleri, güzellikleri var. Ramazan Ayı yaşamaya değer bir aydı. Bizler Müslümanlar olarak bu ayı hep beraber yaşadık. Yapılmış olan ibadetlerin Allah nezdinde kabul görmesini niyaz ediyorum. Hepinizin  bayramınızı tebrik ediyorum. İnşallah nice bayramları huzur ve mutluluk içerisinde, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizde geçirmeyi, yaşamayı, görmeyi, Cenab-ı Hakk bizlere ve bizden sonraki nesillere de aynı şekilde yaşamayı nasip etsin. İnşallah en kötü günümüz böyle olsun temennisinde bulunuyorum.

-Belediye 24 saat halkın emrindedir.

Belediye olarak her zaman başarılarımızın artarak devam etmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. Belediye olarak her zaman halkımızın emrindeyiz. Halkımızın hizmetkârı olacağız. Belediye 24 saat esasına göre hizmet veren, halkın emrinde olan bir kurum. Bu bakımdan hepimiz itinalı ve tedbirli olmamız gerekir. Hepinizin bayramını tebrik ederim. Dedi.

 

-Dayanç, çocukları unutmadı.

Daha sonra belediye bahçesine gelen Belediye Başkan Vekili Kaymakam Dayanç, vatandaşlarla bayramlaşırken, çocuklara özel ilgi gösterdi. Çocukların bu ilgisini karşılıksız bırakmayan Dayanç,, bayram harçlığı vererek onlarla hatıra fotoğrafı çekti.

Program dahilinde vatandaşlarla beraber ilçe Emniyet Amirliğinde görev yapan memurlarla bir araya gelen Dayanç, burada bir süre sohbet etti. Daha sonra İlçe Jandarma ve 2’ci Komando Taburunda görev yapan askerleri ziyaret eden Kaymakam Dayanç ve beraberindeki kalabalık heyet askerler tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.

Askeri kutlamaların ardından bazı Şehit ve Gazi ailelerini evlerinde ziyaret eden Dayanç, bayramlarını kutlayarak ramazan bayramı programını sonlandırdı.

DAMH8705 EHDF9248 ENEY8335 HHBK6682 IMG_7291 IMG_7295 IMG_7307

XWQE9579

TXOB8829

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Nurettin Kilis

Editör
Nurettin Kilis

Adresimiz
Eruh/Siirt

Ajans Telefonu
+90 545 560 42 69

Ajans Fax

Ajans Mail
nurikilis@hotmail.com

Takvim

Haziran 2018
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031