HESABIM
Üye Ol

Vali Tutulmaz, Terörü bertaraf ettiğimiz zaman buralara yatırımcı gelecek.

Vali Tutulmaz,  Terörü bertaraf ettiğimiz zaman buralara yatırımcı gelecek.

Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Eruh ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Haberin Tarihi: 25 Şubat 2017 - Okunma Sayısı:2679 defa okundu.

Vali Tutulmaz burada yaptığı açıklamada, ” Hep beraber destek vererek Eruh’u bu güne kadar anılan olumsuzluklardan arındırarak, Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri haline getireceğiz.  Güvenlik güçlerimizle beraber kararlı bir şekilde terörle mücadele ediyoruz. Çok güzel bir konuma geldi. İnşallah çok daha iyi olacak. Terörü bertaraf ettiğimiz zaman buralara yatırımcı gelecek ve buralardaki insanlarda iş aş sahibi olacak. Dedi.

_DSC0465

Siirt  Valisi Mustafa Tutulmaz, Van Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Arif çetin, Siirt Tugay Komutanı Kurmay Albay Selçuk Yavuz, Siirt İl Vali Yardımcısı Bünyamin Kuş ile birlikte Eruh İlçesi’ni ziyaret ederek, denetim ve incelemelerde bulundu.

 

Vali Tutulmaz ve beraberindeki heyet ilk olarak, Eruh Kaymakamlığı’nı ziyaret ederek, İlçe Kaymakamı Murtaza Dayanç’tan, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Tutulmaz daha sonra Eruh meydanında vatandaşlarla bir araya gelerek görüş ve sorunlarını dinledi.

Vali Tutulmaz, Devletimizin katkılarıyla Eruh ilçemizde daha güzel hizmetler olacağını söyleyerek, “hizmet edenlerin yanında olun. Yapılacak çalışmalarda Kaymakamınıza moral ve destek olmanızı istiyoruz. Ve inşallah bu hizmetleri hep beraber görürüz. Valilik olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını” söyledi.

Tutulmaz, Hep beraber destek vererek Eruh’u bu güne kadar anılan olumsuzluklardan arındırarak, Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri haline getireceğiz.  Güvenlik güçlerimizle beraber kararlı bir şekilde terörle mücadele ediyoruz. Çok güzel bir konuma geldi. İnşallah çok daha iyi olacak. Terörü bertaraf ettiğimiz zaman buralara yatırımcı gelecek. Buralardaki insanlarda iş aş sahibi olacak. Sadece devletin bir köşesinde iş sahibi olarak herkesi ileriye taşıyamayız. Devletin imkânlarında çalışabilecek kişi sayısı çok sınırlıdır. Onun için bizim yapmamız gereken belediye olarak alt yapıyı düzgün yapacak. Bizler de yolları yapacağız. Buraları daha güvenli hale getireceğiz. Sizlerde bizlere destek vererek, sermayeyi buraya getireceğiz. Dedi.

Eruh Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali ve beraberindeki heyet, Burada yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alması ardından ilçeden ayrıldı.

_DSC0528 _DSC0481 _DSC0551 _DSC0558

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Nurettin Kilis

Editör
Nurettin Kilis

Adresimiz
Eruh/Siirt

Ajans Telefonu
+90 545 560 42 69

Ajans Fax

Ajans Mail
nurikilis@hotmail.com

Takvim

Şubat 2017
P S Ç P C C P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031