HESABIM
Üye Ol

İlçe Kaymakamı Murtaza Dayanç Yılın Kaymakamı seçildi

İlçe Kaymakamı Murtaza Dayanç Yılın Kaymakamı seçildi

Türk İdareciler Derneği’nin İçişleri Bakanlığı ile birlikte her yıl geleneksel olarak belirlediği yılın idarecileri kapsamında, Vali M. Vecdi Gönül Güvenlik Hizmet Ödülü’ne bu yıl ilçemiz Kaymakamı Murtaza Dayanç layık görüldü

Haberin Tarihi: 21 Ocak 2016 - Okunma Sayısı:3245 defa okundu.

Türk İdareciler Derneği’nin İçişleri Bakanlığı ile birlikte her yıl geleneksel olarak belirlediği yılın idarecileri kapsamında, Vali M. Vecdi Gönül Güvenlik Hizmet Ödülü’ne bu yıl ilçemiz Kaymakamı Murtaza Dayanç layık görüldü. Ankara’da 11 Ocak 2016 Pazartesi günü Vali Galip Demirel Vilayetler Evi’nde düzenlenen ve İçişleri Bakanımız Sayın Efkan Ala’nın da katıldığı İdareciler Günü programında, Kaymakam Dayanç’ın ödülü Milli Savunma Eski Bakanı Vali M. Vecdi Gönül tarafından verildi.

Kaymakam Dayanç ödüle layık görülmesinde; Eruh ilçesinde görev yaptığı süre içerisinde halkla iç içe vatandaş-devlet diyalogunu pekiştirici tutum ve davranışlar sergilemesi, sosyal devletin işlevselliğini ortaya çıkartan projeleri hayata geçirmesi, uyguladığı birçok proje ile yöreye güçlü bir katma değer sağlaması ve güvenlik – asayiş konularındaki titiz çalışmaları gerekçe gösterilmiştir.

Eruh Kaymakamı Murtaza Dayanç  yaptığı açıklamada; “ Öncelikle, beni bu ödüle aday gösteren ve çalışmalarımızda bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Siirt Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz’a ve ödüle layık gören Türk İdareciler Derneği ile değerli meslek büyüklerimize şükranlarımı arz ettiğimi belirtmek istediğini söyledi.” Dayanç, Yılın idarecisi seçilmiş olmak, şahsım adına mesleki anlamda gurur verici bir durum olmakla birlikte, ileriki çalışmalarımız için de ayrı bir motivasyon kaynağıdır. Ancak şunu da belirtmek isterim ki yürütmüş olduğumuz projeler ve çalışmalar tamamen bir ekip işidir. Dolayısı ile Eruh’ta görev yapmaya başladıktan bir yıl sonra ortaya çıkan bu güzel tabloda, tüm mesai arkadaşlarımın bir şekilde katkısı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ilçemizde güvenlik ve asayiş noktasında tesis edilen olumlu atmosfer ve huzur ortamında; Eruhlu hemşerilerimizle kurmuş olduğumuz etkili iletişim, vatandaşlarımızın terör konusundaki duyarlılığı ve hassasiyeti önemli rol oynarken, mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışmalar yürüten güvenlik güçlerimizin emeği büyüktür. Bu vesile ile tüm mesai arkadaşlarıma, güvenlik güçlerimize ve Eruhlu hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ederken, almış olduğum bu ödülü; ülkemiz genelinde terörle mücadelede canla başla görev yapan güvenlik mensuplarımıza ve ölümsüz şehitlerimize ithaf ediyorum. “ dedi.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • Halil ASUT
  21 Ocak 2016 20:37 Kullanıcı Profili

  Eruhlu hemşehrilerimizle kurmuş olduğu etkili iletişim, ilçe halkına olan ilgisi,duyarlılığı ve hassasiyeti sonucunda ilçemizde olumlu atmosfer ve huzur ortamının oluşmasında üstün gayret sarf ederek fedakarca çalışmalar yürüterek Yılın İdarecisi seçilerek,hizmet ödülüne layık görülen Eruh Kaymakamı Sayın Murtaza DAYANÇ beyi kutluyor.
  Başarılarının devamını diliyorum.

 • Mehmet
  21 Ocak 2016 22:53 Kullanıcı Profili

  İlçemiz kaymakamı sn. Murtaza beyi canı gönülden tebrik eder.Başarılarının devamını dilerim teşekkür ederim efendim ALLAH sizden razi olsun..

 • ibrahim
  18 Kasım 2016 02:04 Kullanıcı Profili

  Vatanın bölünmez bütünlüğünü azimle sürdüren Sayın: Eruh Kamakamını Bende kutluyorum ve üstün Başarılarının devamını diliyorum….ALLAH ( CC ) Seni yetiştiren Ana ve Babadan Razı olsun inşa’ALLAH Amin.

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Nurettin Kilis

Editör
Nurettin Kilis

Adresimiz
Eruh/Siirt

Ajans Telefonu
+90 545 560 42 69

Ajans Fax

Ajans Mail
nurikilis@hotmail.com

Takvim

Ocak 2015
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031