HESABIM
Üye Ol

Siirt Milletvekili Yasin Aktay Eruh’ta

Siirt Milletvekili Yasin Aktay Eruh’ta

Yasin aktay; Eskiden Kürt sorunu yoktur diyenler Kürt yoktur demek istiyorlardı. Biz ise Kürt sorunu yoktur derken Elhamdulilah çözdük. Dedi.

Haberin Tarihi: 11 Kasım 2015 - Okunma Sayısı:1948 defa okundu.

AK Parti Siirt Milletvekili seçilen Yasin Aktay,  AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ve yöneticileriyle birlikte Eruh ilçesinde 1 Kasım seçimleri için teşekkür ziyaretinde bulundu.

Aktay Çözüm Sürecine değinerek, “Eskiden Kürt sorunu yoktur diyenler Kürt yoktur demek istiyorlardı. Biz ise Kürt sorunu yoktur derken elhamdullah çözdük. Biz çözdük diyoruz adam hayır hayır Kürt sorunu vardır.  Diyor. Ya kardeşim ben kürdü sorunla bir arada düşünmek istemiyorum. Anmak istemiyorum. Kürt bir sorun değildir benim için. Kürdü hep sorun olarak görürsem, bu Kürt için iyi bir şey değildir. Zannediyorlar ki ben kürdü sorun olarak görürsek Kürt için iyi bir şeydir hayır. Bizim vatandaşımız bizim için sorun değildir. Varsa bir sorunun Türk vatandaşımızın, Kürt vatandaşımızın, arap vatandaşımızın bir sorunu varsa biz onu baş üstüne, göz üstüne kabul ederiz. Çözeriz.” Dedi.

Yasin Aktay; Gezi hadisesi arkasında paralel terör örgütü gücü vardı. O güç o kadar sinsice girmişti ki o sonradan ortaya çıktı. Paralel örgüt gezi hadisesini başından sonuna kadar manipüle etti. Arka planda ona destekler verdi. Yurt dışı lansmanı yaptı. Onların çıkardıkları İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça ve her dilde çıkardıkları gazetelerde, yayınlarda Tayyip Erdoğan’ın nasıl diktatörleşmiş, otoriterleşmiş bir lider olduğunu Türkiye’de anlatmaya çalıştığını ve gezi hadisesinin propagandasını yaptılar. Oysa bu gün çok fazla lafı dolandırmaya gerek yok. Bu itilaf bir ibret olarak yetiyor. Kim var gezi hadisesinde bir Soros kendi ağzıyla allah söyletti. Faaliyet raporunu anlatırken, işte 2013 yılında haziran ayında Türkiye’de yapılan gezi hadisesine verilen desteği anlatıyor.

Aktay, Türkiye’nin dünya dengeleri içerisinde bir güç haline gelmesi elbette ki biz biliyoruz. Birileri rahatsız eder. Birileri dünyayı sömürmek istiyor. Türkiye’nin sömürmek gibi bir derdi yok. Türkiye bir adalet unsuru olarak, var olmaya mağdurların, mazlumların yanında durmaya onlara umut oluşturmaya devam etmek istiyor. Dedi.

IMG_8407

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • Hüseyin
  11 Kasım 2015 14:49 Kullanıcı Profili

  Başkası olsa haklı olarak az oy adım diye gelmezdi.Helal olsun Yasin hocaya.Adam Siirtli olarak on numara adam.Hizmet getirebilecek Tek Siirtli milletvekilimiz.

 • Hatice
  11 Kasım 2015 15:17 Kullanıcı Profili

  Siirtliler kıymetini bir bilebilse.Yasin bey,çok dürüst,akıllı,yürekli ve çok namuslu bir adam.Hdp’li milletveklleride Siirtli falan değilmiş zaten.dışarıdan gelip seçilmişler.Allah Yasin hocamızı bütün kötülüklerden korusun.

 • EDUHLU
  17 Temmuz 2016 13:22 Kullanıcı Profili

  ALLAH CEVHER ÇİFTÇİYİDE BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN

 • EDUHLU
  17 Temmuz 2016 13:23 Kullanıcı Profili

  BU VEKİL VE YÖNETİMİ ERUHA ÇEKEN CEVHER ÇİFTÇİ VE AİLESİDİR

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Nurettin Kilis

Editör
Nurettin Kilis

Adresimiz
Eruh/Siirt

Ajans Telefonu
+90 545 560 42 69

Ajans Fax

Ajans Mail
nurikilis@hotmail.com

Takvim

Kasım 2015
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31